Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 06 AUG 19:10
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mat
nr. 631541

Mat o kaffeservis delar Thomas 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 18:29:23 850 kr
Budgivare 1 2022-08-06 18:23:02 800 kr
Budgivare 5 2022-08-06 15:55:28 750 kr
Budgivare 1 2022-08-06 16:37:34 700 kr
Budgivare 5 2022-08-06 15:55:28 650 kr
Budgivare 1 2022-08-06 16:36:52 600 kr
Budgivare 5 2022-08-06 15:55:28 550 kr
Budgivare 1 2022-08-01 17:15:53 500 kr
Budgivare 1 2022-08-01 17:15:53 400 kr
Budgivare 4 2022-08-06 08:48:23 350 kr
Budgivare 1 2022-08-01 17:15:53 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 07:58:47 250 kr
Budgivare 1 2022-08-01 17:15:53 200 kr
Budgivare 3 2022-08-02 23:10:36 175 kr
Budgivare 1 2022-08-01 17:15:53 150 kr
Budgivare 3 2022-08-02 23:10:32 125 kr
Budgivare 1 2022-08-01 10:04:21 100 kr
Budgivare 2 2022-08-01 00:04:30 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 21:07:23 50 kr