Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 06 AUG 19:11
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Teservis
nr. 631542

Teservis 8 personer Hackefors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-08-05 20:17:11 250 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:53:12 200 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:53:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-01 20:42:25 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:53:12 50 kr