Auktionen avslutad:
3 000 kr
Avslutas: 06 AUG 19:12
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampor Bumling
nr. 631543

Taklampor Bumling mässing Atelje lyktan Åhus 2 st d=24

Anmärkningar: fläckar, en skruv saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 11 2022-08-06 17:28:31 3 000 kr
Budgivare 14 2022-08-06 11:32:22 2 900 kr
Budgivare 14 2022-08-06 11:32:22 1 900 kr
Budgivare 11 2022-08-06 17:27:32 1 800 kr
Budgivare 14 2022-08-06 11:32:22 1 700 kr
Budgivare 15 2022-08-06 08:19:47 1 600 kr
Budgivare 14 2022-08-05 14:39:03 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 03:03:34 1 400 kr
Budgivare 11 2022-08-04 15:52:44 1 300 kr
Budgivare 7 2022-08-05 03:03:31 1 300 kr
Budgivare 11 2022-08-04 15:52:44 1 200 kr
Budgivare 13 2022-08-04 23:01:17 1 100 kr
Budgivare 11 2022-08-04 15:52:44 1 000 kr
Budgivare 12 2022-08-04 19:59:41 950 kr
Budgivare 11 2022-08-04 15:52:44 900 kr
Budgivare 10 2022-08-04 17:39:16 850 kr
Budgivare 11 2022-08-04 15:52:44 800 kr
Budgivare 10 2022-08-04 17:38:58 750 kr
Budgivare 11 2022-08-04 15:52:44 700 kr
Budgivare 10 2022-08-03 17:41:50 650 kr
Budgivare 9 2022-08-02 22:57:47 600 kr
Budgivare 10 2022-08-03 17:41:41 600 kr
Budgivare 9 2022-08-02 22:57:47 550 kr
Budgivare 10 2022-08-03 17:41:30 500 kr
Budgivare 9 2022-08-02 22:57:47 450 kr
Budgivare 8 2022-08-02 13:20:40 400 kr
Budgivare 7 2022-08-01 20:37:01 350 kr
Budgivare 5 2022-08-01 20:24:18 300 kr
Budgivare 7 2022-08-01 20:36:59 250 kr
Budgivare 5 2022-08-01 20:24:18 200 kr
Budgivare 6 2022-08-01 19:30:32 175 kr
Budgivare 5 2022-07-31 20:51:16 150 kr
Budgivare 4 2022-07-30 23:13:39 125 kr
Budgivare 3 2022-07-30 22:14:07 100 kr
Budgivare 2 2022-07-30 22:08:54 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:20:49 50 kr