Auktionen avslutad:
3 000 kr
Avslutas: 06 AUG 19:13
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampor Bumling
nr. 631544

Taklampor Bumling mässing Atelje lyktan Åhus 2 st d=24

Anmärkningar: fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 14 2022-08-06 17:28:57 3 000 kr
Budgivare 17 2022-08-06 11:32:46 2 900 kr
Budgivare 17 2022-08-06 11:32:46 1 700 kr
Budgivare 19 2022-08-06 16:27:56 1 600 kr
Budgivare 17 2022-08-06 11:32:46 1 300 kr
Budgivare 18 2022-08-06 08:20:00 1 200 kr
Budgivare 17 2022-08-05 14:38:54 1 100 kr
Budgivare 16 2022-08-05 00:26:37 1 000 kr
Budgivare 15 2022-08-04 23:01:28 950 kr
Budgivare 12 2022-08-04 17:39:33 900 kr
Budgivare 14 2022-08-04 15:53:00 850 kr
Budgivare 13 2022-08-04 02:04:49 800 kr
Budgivare 12 2022-08-03 17:42:19 750 kr
Budgivare 11 2022-08-02 22:57:28 700 kr
Budgivare 12 2022-08-03 17:42:09 650 kr
Budgivare 11 2022-08-02 22:57:28 450 kr
Budgivare 1 2022-08-02 15:34:28 400 kr
Budgivare 10 2022-08-02 13:20:56 350 kr
Budgivare 9 2022-08-01 19:31:15 300 kr
Budgivare 8 2022-08-01 17:20:27 250 kr
Budgivare 7 2022-07-31 11:11:50 200 kr
Budgivare 6 2022-07-31 06:12:00 175 kr
Budgivare 5 2022-07-30 23:13:28 150 kr
Budgivare 4 2022-07-30 22:14:53 125 kr
Budgivare 3 2022-07-30 22:09:01 100 kr
Budgivare 2 2022-07-30 21:20:39 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:20:27 50 kr