Auktionen avslutad:
3 000 kr
Avslutas: 06 AUG 19:14
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampor Bumling
nr. 631545

Taklampor Bumling mässing Atelje lyktan Åhus 2 st d=24

Anmärkningar: fläckar, ett raster sönder

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 10 2022-08-06 17:29:21 3 000 kr
Budgivare 11 2022-08-06 11:33:16 2 900 kr
Budgivare 11 2022-08-06 11:33:16 1 500 kr
Budgivare 12 2022-08-06 08:20:16 1 400 kr
Budgivare 10 2022-08-04 15:52:21 1 300 kr
Budgivare 12 2022-08-06 08:20:10 1 300 kr
Budgivare 10 2022-08-04 15:52:21 1 200 kr
Budgivare 11 2022-08-05 14:38:42 1 100 kr
Budgivare 10 2022-08-04 15:52:21 1 000 kr
Budgivare 11 2022-08-05 14:37:08 950 kr
Budgivare 10 2022-08-04 15:52:21 900 kr
Budgivare 11 2022-08-05 14:36:35 850 kr
Budgivare 10 2022-08-04 15:52:21 800 kr
Budgivare 9 2022-08-03 17:42:40 750 kr
Budgivare 9 2022-08-03 17:42:40 650 kr
Budgivare 8 2022-08-02 22:57:02 600 kr
Budgivare 8 2022-08-02 22:57:02 450 kr
Budgivare 7 2022-08-02 13:21:02 400 kr
Budgivare 6 2022-08-01 19:31:01 350 kr
Budgivare 5 2022-07-31 11:12:05 300 kr
Budgivare 4 2022-07-31 06:12:32 250 kr
Budgivare 3 2022-07-30 23:54:22 200 kr
Budgivare 4 2022-07-31 06:12:29 175 kr
Budgivare 3 2022-07-30 23:54:22 150 kr
Budgivare 4 2022-07-31 06:12:26 125 kr
Budgivare 3 2022-07-30 23:54:22 100 kr
Budgivare 2 2022-07-30 23:13:18 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:20:14 50 kr