Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 06 AUG 19:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stolar
nr. 631555

Stolar 4st, 1900-tal, snarlika

Anmärkningar: Nyare klädsel, rangliga

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-06 07:19:02 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 17:14:27 50 kr