Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 06 AUG 19:03
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Soffa
nr. 631556

Soffa, Tre-sits, ramverk av teak, tygklädd, lösa sittdynor, sitthöjd 39 cm, 189x79x73 cm, Möjligtvis Bröderna Andersson

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-08-06 19:00:55 400 kr
Budgivare 3 2022-08-06 18:58:28 350 kr
Budgivare 5 2022-08-06 18:42:18 300 kr
Budgivare 3 2022-08-06 13:08:03 250 kr
Budgivare 4 2022-08-06 11:48:56 200 kr
Budgivare 3 2022-08-06 13:07:58 200 kr
Budgivare 4 2022-08-06 11:48:56 175 kr
Budgivare 3 2022-08-06 13:07:54 150 kr
Budgivare 4 2022-08-06 11:48:56 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 23:58:31 100 kr
Budgivare 2 2022-07-28 23:19:43 75 kr
Budgivare 1 2022-07-28 17:08:05 50 kr