550 kr
Avslutas: 06 AUG 19:08
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Hallmöbel
nr. 631559

Hallmöbel "Idol" IKEA, 1960-tal, Fanerad med ek, spegel 133x65 cm, bänk 110x40x41 cm

Budgivare 5 2022-08-05 21:23:06 550 kr
Budgivare 6 2022-08-06 11:11:45 550 kr
Budgivare 5 2022-08-05 21:23:06 300 kr
Budgivare 2 2022-08-05 08:46:21 250 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:05:43 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 08:46:21 175 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:05:40 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 08:46:21 125 kr
Budgivare 3 2022-07-31 21:06:59 100 kr
Budgivare 2 2022-07-29 13:38:14 75 kr
Budgivare 1 2022-07-28 17:08:28 50 kr