Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 06 AUG 19:10
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Elmar Flötotto
nr. 631560

Elmar Flötotto, skrivbord Tyskland 1970-tal, Stomme av metall, klädd med plast, lock av trä, ställbar lampa, 70x57x79 cm, 1 Nyckel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-08-06 19:07:07 400 kr
Budgivare 6 2022-08-06 18:06:01 350 kr
Budgivare 4 2022-08-05 22:43:46 300 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:06:14 250 kr
Budgivare 4 2022-08-01 01:01:24 200 kr
Budgivare 5 2022-08-05 10:06:11 175 kr
Budgivare 4 2022-08-01 01:01:24 150 kr
Budgivare 3 2022-07-31 14:50:39 125 kr
Budgivare 1 2022-07-29 09:47:49 100 kr
Budgivare 2 2022-07-29 08:36:40 75 kr
Budgivare 1 2022-07-28 18:59:44 50 kr