Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 06 AUG 19:14
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fåtöljer
nr. 631562

Fåtöljer 1 par, trä, metall, textil, 2000-tal, Bredd=71cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-08-04 21:39:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 04:57:22 75 kr
Budgivare 1 2022-08-01 23:02:01 50 kr