Auktionen avslutad:
5 400 kr
Avslutas: 06 AUG 19:16
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stolar
nr. 631563

Stolar 4st, FDB Møbler, Designer: Poul M. Volther (1923-2001), "Kvist", 2000-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (42 bud)
Budgivare 7 2022-08-06 18:46:35 5 400 kr
Budgivare 4 2022-08-06 18:01:54 5 200 kr
Budgivare 7 2022-08-06 18:41:57 5 000 kr
Budgivare 4 2022-08-06 18:01:54 4 900 kr
Budgivare 7 2022-08-06 18:41:49 4 800 kr
Budgivare 4 2022-08-06 17:23:27 4 700 kr
Budgivare 6 2022-08-06 16:45:02 4 600 kr
Budgivare 7 2022-08-06 15:04:24 4 500 kr
Budgivare 6 2022-08-06 12:46:37 4 400 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 4 300 kr
Budgivare 6 2022-08-06 12:45:42 4 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 4 200 kr
Budgivare 6 2022-08-06 12:45:22 4 100 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 4 000 kr
Budgivare 7 2022-08-06 11:08:44 3 900 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 3 800 kr
Budgivare 7 2022-08-06 10:07:37 3 700 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 3 600 kr
Budgivare 7 2022-08-06 10:07:07 3 500 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 3 400 kr
Budgivare 6 2022-08-04 16:47:17 3 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:40:26 3 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 11:35:17 3 100 kr
Budgivare 4 2022-08-02 11:53:57 3 000 kr
Budgivare 6 2022-08-03 11:35:12 2 900 kr
Budgivare 4 2022-08-02 11:53:57 2 800 kr
Budgivare 5 2022-08-02 00:01:23 2 700 kr
Budgivare 5 2022-08-02 00:01:23 2 100 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:11:26 2 000 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:11:26 1 900 kr
Budgivare 5 2022-08-02 00:01:13 1 800 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:11:26 1 700 kr
Budgivare 5 2022-08-02 00:01:08 1 600 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:11:26 1 500 kr
Budgivare 5 2022-08-02 00:01:01 1 400 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:11:26 1 300 kr
Budgivare 3 2022-07-31 17:05:38 1 200 kr
Budgivare 3 2022-07-31 17:05:38 150 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:11:10 125 kr
Budgivare 3 2022-07-31 17:05:38 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 01:41:50 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 20:04:45 50 kr