5 200 kr
Avslutas: 06 AUG 19:13
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Matsalsbord
nr. 631644

Matsalsbord, 1800-tal, från HM ångkorvett Balder, brännmärkt "Balder", samt kronmärkt, ca 100x140/220, höjd 78 cm.

Anmärkningar: Märken, repor, träavslag, sprickor, iläggsskivor spräckta.

Budhistorik (34 bud)
Budgivare 11 2022-08-06 19:09:30 5 200 kr
Budgivare 12 2022-08-06 19:10:56 5 200 kr
Budgivare 11 2022-08-06 19:09:30 4 700 kr
Budgivare 12 2022-08-06 19:10:22 4 600 kr
Budgivare 11 2022-08-06 18:55:37 4 500 kr
Budgivare 12 2022-08-06 19:09:08 4 500 kr
Budgivare 11 2022-08-06 18:55:37 4 100 kr
Budgivare 12 2022-08-06 19:08:32 4 000 kr
Budgivare 11 2022-08-06 18:55:37 3 600 kr
Budgivare 12 2022-08-06 19:08:07 3 500 kr
Budgivare 11 2022-08-06 18:55:37 2 900 kr
Budgivare 10 2022-08-06 19:04:23 2 800 kr
Budgivare 11 2022-08-06 18:55:37 2 700 kr
Budgivare 10 2022-08-06 18:52:14 2 600 kr
Budgivare 10 2022-08-06 18:52:14 2 500 kr
Budgivare 11 2022-08-06 18:55:10 2 400 kr
Budgivare 10 2022-08-06 18:52:14 1 600 kr
Budgivare 7 2022-08-05 11:46:28 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 11:46:28 1 200 kr
Budgivare 9 2022-08-06 09:49:05 1 100 kr
Budgivare 7 2022-08-05 11:46:28 550 kr
Budgivare 8 2022-08-05 17:20:58 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 11:46:28 450 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:19:29 400 kr
Budgivare 1 2022-08-03 10:14:59 350 kr
Budgivare 5 2022-08-01 21:30:32 300 kr
Budgivare 1 2022-08-03 10:14:56 250 kr
Budgivare 5 2022-08-01 21:30:32 200 kr
Budgivare 6 2022-08-01 23:31:08 175 kr
Budgivare 5 2022-08-01 21:30:17 150 kr
Budgivare 4 2022-08-01 10:02:54 125 kr
Budgivare 3 2022-08-01 02:51:24 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 22:16:00 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:05:40 50 kr