Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 AUG 21:20
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skolplanscher
nr. 631668

Skolplanscher, 3 st, anatomiska, 140x100 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 22:20:20 450 kr
Budgivare 6 2022-08-09 19:52:21 450 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:20:20 400 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:37:21 350 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:20:20 300 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:37:19 250 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:20:20 200 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:37:17 175 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:20:20 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 19:07:00 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:56:38 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 10:15:41 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:27:58 50 kr