0 kr

Avslutas: 09 AUG 21:25
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
18h, 13m, 13s
Olja
nr. 631670

Olja på duk, Gustav Selton, signerad, 73x34 cm.

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budhistorik (0 bud)