Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 10 AUG 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Glasskulptur
nr. 631672

Glasskulptur, groda, ca 8x8, höjd 15 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 11 2022-08-10 18:57:17 1 200 kr
Budgivare 8 2022-08-10 18:18:01 1 100 kr
Budgivare 11 2022-08-10 18:57:01 1 000 kr
Budgivare 8 2022-08-10 18:18:01 950 kr
Budgivare 11 2022-08-10 18:56:49 900 kr
Budgivare 8 2022-08-10 18:18:01 850 kr
Budgivare 11 2022-08-10 18:56:40 800 kr
Budgivare 8 2022-08-10 18:18:01 750 kr
Budgivare 11 2022-08-10 18:56:26 700 kr
Budgivare 8 2022-08-10 18:18:01 650 kr
Budgivare 11 2022-08-10 18:56:09 600 kr
Budgivare 8 2022-08-10 14:23:36 550 kr
Budgivare 10 2022-08-10 13:39:39 500 kr
Budgivare 8 2022-08-10 09:57:12 450 kr
Budgivare 9 2022-08-10 09:55:44 400 kr
Budgivare 8 2022-08-09 19:34:37 350 kr
Budgivare 7 2022-08-08 02:29:36 300 kr
Budgivare 6 2022-08-06 00:25:00 250 kr
Budgivare 5 2022-08-05 22:17:23 200 kr
Budgivare 6 2022-08-05 10:26:03 175 kr
Budgivare 5 2022-08-04 23:25:22 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 07:15:59 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:40:20 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:02:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:00:21 50 kr