Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:15
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2h, 15m, 43s
Karlskrona
Spara i minneslista
Vas
nr. 631677

Vas, uppläggningsskålar i ställning, fiskfat, mugg, mm, bl a Muurla, längd 45 cm, höjd 20 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-05 17:27:01 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:28:46 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:55:08 50 kr