Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 10 AUG 19:45
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Matservisdelar
nr. 631687

Matservisdelar, 33 st, snarlika, Grön Anna.

Anmärkningar: Missfärgningar, krackeleringar.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-08-10 19:41:29 400 kr
Budgivare 5 2022-08-10 19:39:39 350 kr
Budgivare 4 2022-08-10 19:28:42 300 kr
Budgivare 5 2022-08-10 18:59:27 250 kr
Budgivare 4 2022-08-10 19:28:33 200 kr
Budgivare 5 2022-08-10 18:59:27 175 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:55:47 150 kr
Budgivare 3 2022-08-08 21:54:46 125 kr
Budgivare 1 2022-08-08 21:17:46 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 18:54:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 23:48:49 50 kr