125 kr
Avslutas: 06 AUG 21:14
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Taklampor
nr. 631695

Taklampor 2st, 1900-talets andra hälft, Diameter=16cm (grå plåtlampa)

Anmärkningar: Ej testade, repor, skador

Budgivare 2 2022-08-06 17:50:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:49:19 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 17:50:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 00:09:46 50 kr