Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 20:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 21m, 9s
Karlskrona
Spara i minneslista
Kastruller
nr. 631700

Kastruller, kannor, skålar, mm, Kockums emaljerade.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 12:53:04 400 kr
Budgivare 4 2022-08-07 16:48:42 350 kr
Budgivare 5 2022-08-04 20:48:54 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 14:42:56 250 kr
Budgivare 5 2022-08-04 20:48:51 250 kr
Budgivare 4 2022-08-04 14:42:56 200 kr
Budgivare 3 2022-08-04 08:28:55 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:53:40 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 08:28:51 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:53:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:10:59 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:53:20 50 kr