Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 06 AUG 21:24
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 631704

Golvlampa 1900-talets mitt, metall, H=147, ställbara ljusarmar

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 8 2022-08-06 17:50:37 650 kr
Budgivare 10 2022-08-06 21:19:11 600 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:50:37 550 kr
Budgivare 10 2022-08-06 21:18:55 500 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:50:37 450 kr
Budgivare 9 2022-08-06 21:12:51 400 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:50:37 350 kr
Budgivare 7 2022-08-06 16:15:51 300 kr
Budgivare 5 2022-08-06 14:04:20 250 kr
Budgivare 7 2022-08-06 16:15:46 250 kr
Budgivare 5 2022-08-04 06:57:26 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 19:48:24 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:54:08 150 kr
Budgivare 4 2022-08-02 13:25:41 125 kr
Budgivare 3 2022-07-31 20:51:45 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 10:16:42 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 07:49:01 50 kr