250 kr
Avslutas: 07 AUG 19:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Klappstolar
nr. 631708

Klappstolar 1 par, metall och trä, 1900-talets andra hälft

Anmärkningar: Fotproppar saknas, rost, slitage

Budgivare 5 2022-08-07 18:59:30 250 kr
Budgivare 2 2022-08-01 19:04:57 200 kr
Budgivare 4 2022-08-06 20:03:51 175 kr
Budgivare 2 2022-08-01 19:04:57 150 kr
Budgivare 3 2022-08-06 16:54:24 125 kr
Budgivare 2 2022-08-01 19:04:57 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 19:34:51 50 kr