Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 07 AUG 19:04
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa Jugend
nr. 631712

Taklampa Jugend, 1900-talets första hälft, Diameter=49cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 7 2022-08-07 19:01:01 800 kr
Budgivare 5 2022-08-07 10:24:39 750 kr
Budgivare 4 2022-08-06 11:27:13 700 kr
Budgivare 2 2022-08-06 12:14:40 650 kr
Budgivare 4 2022-08-06 11:27:13 600 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:48:22 550 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:49:11 500 kr
Budgivare 5 2022-08-03 00:02:07 450 kr
Budgivare 4 2022-08-02 15:39:25 400 kr
Budgivare 2 2022-08-02 15:45:07 350 kr
Budgivare 4 2022-08-02 15:39:25 300 kr
Budgivare 2 2022-08-02 15:43:48 250 kr
Budgivare 4 2022-08-02 15:39:25 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 15:43:46 175 kr
Budgivare 4 2022-08-02 15:39:25 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 13:38:53 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 11:19:46 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 05:29:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-01 00:11:56 50 kr