Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 07 AUG 19:04
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sidobord
nr. 631713

Sidobord ek, 1900-tal, H=58 B=56 Dj=56

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-08-07 11:54:51 300 kr
Budgivare 2 2022-08-07 10:33:29 250 kr
Budgivare 1 2022-08-02 07:15:49 200 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:54:47 200 kr
Budgivare 1 2022-08-02 07:15:49 150 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:53:59 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 07:15:49 50 kr