Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 07 AUG 19:06
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Barnsäng
nr. 631716

Barnsäng, N.P Christoffersen Köge, 1900-talets första hälft, orginalmadrass, H=67cm B=49cm L=94cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 08:47:35 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 22:31:21 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 19:53:14 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 15:58:04 50 kr