Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 08 AUG 19:02
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bord
nr. 631717

Bord m. låda, nyrenässans, 52 x 41, H = 74

Anmärkningar: ranglig

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-08-08 18:32:27 250 kr
Budgivare 1 2022-08-08 10:17:39 200 kr
Budgivare 3 2022-08-08 07:48:47 175 kr
Budgivare 1 2022-08-08 10:17:18 150 kr
Budgivare 3 2022-08-08 07:48:47 125 kr
Budgivare 1 2022-08-05 22:17:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 19:18:29 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:42:38 50 kr