Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 07 AUG 19:10
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Piedestaler
nr. 631720

Piedestaler 2st, snarlika, Höjd = 73cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 8 2022-08-07 19:05:24 900 kr
Budgivare 7 2022-08-07 18:30:32 850 kr
Budgivare 6 2022-08-07 10:24:12 800 kr
Budgivare 6 2022-08-07 10:24:12 650 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 600 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 550 kr
Budgivare 6 2022-08-05 21:24:19 500 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 450 kr
Budgivare 5 2022-08-03 11:11:44 400 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 350 kr
Budgivare 5 2022-08-03 11:11:41 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 250 kr
Budgivare 5 2022-08-03 11:11:37 200 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 11:11:34 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 09:57:55 125 kr
Budgivare 3 2022-08-01 21:23:39 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 23:26:18 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:28:57 50 kr