Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 07 AUG 19:18
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golvaskfat
nr. 631725

Golvaskfat 2st, 1900-talets mitt, Höjd=57cm och mindre

Anmärkningar: Askfatet saknas på den ena

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 19:12:51 350 kr
Budgivare 5 2022-08-07 19:15:07 300 kr
Budgivare 4 2022-08-07 19:12:51 250 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:35:53 200 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:39:15 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:35:53 175 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:39:08 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:35:53 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:39:05 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:35:53 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 20:45:03 50 kr