Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 08 AUG 19:03
Utropspris:  1 000 kr
Fraktas ej, måste hämtas
från visningslokalen.
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Åkgräsklippare
nr. 631726

Åkgräsklippare, Stiga

Anmärkningar: Funktion okänd, har stått länge behöver ses över, läcker bensin

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 7 2022-08-07 14:14:08 1 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 14:55:43 1 100 kr
Budgivare 7 2022-08-07 14:14:08 1 000 kr
Budgivare 4 2022-08-08 14:55:35 950 kr
Budgivare 7 2022-08-07 14:14:08 900 kr
Budgivare 4 2022-08-08 14:55:26 850 kr
Budgivare 7 2022-08-07 14:14:08 800 kr
Budgivare 6 2022-08-07 12:06:14 750 kr
Budgivare 4 2022-08-06 13:33:10 700 kr
Budgivare 6 2022-08-07 12:06:10 700 kr
Budgivare 4 2022-08-05 16:38:36 650 kr
Budgivare 6 2022-08-04 14:33:25 600 kr
Budgivare 4 2022-08-03 15:45:38 550 kr
Budgivare 5 2022-08-02 16:34:55 500 kr
Budgivare 4 2022-08-03 15:45:34 450 kr
Budgivare 5 2022-08-02 16:34:55 400 kr
Budgivare 2 2022-08-02 03:15:02 350 kr
Budgivare 5 2022-08-02 16:34:32 300 kr
Budgivare 2 2022-08-02 03:15:02 250 kr
Budgivare 4 2022-08-02 15:43:33 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 03:15:02 175 kr
Budgivare 4 2022-08-02 15:43:27 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 03:15:02 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 10:24:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 03:15:02 75 kr
Budgivare 1 2022-08-01 20:13:05 50 kr