Auktionen avslutad:
1 800 kr
Avslutas: 07 AUG 19:18
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stolar
nr. 631727

Stolar teak 4st, Bredd=48cm, 1900-talets mitt, Danmark

Anmärkningar: Olika klädsel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 8 2022-08-07 18:43:36 1 800 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:22:04 1 700 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:43:33 1 700 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:22:04 1 600 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:43:30 1 500 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:22:04 1 400 kr
Budgivare 7 2022-08-06 11:20:48 1 300 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:15:18 1 200 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:15:07 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-01 23:59:42 1 000 kr
Budgivare 6 2022-08-01 23:59:32 800 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 750 kr
Budgivare 6 2022-08-01 23:59:29 750 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 700 kr
Budgivare 6 2022-08-01 23:59:25 650 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 600 kr
Budgivare 5 2022-08-01 23:05:54 550 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 500 kr
Budgivare 5 2022-08-01 23:05:03 450 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 400 kr
Budgivare 5 2022-08-01 23:04:57 350 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 300 kr
Budgivare 5 2022-08-01 23:04:53 250 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 200 kr
Budgivare 4 2022-08-01 19:59:30 175 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 150 kr
Budgivare 3 2022-08-01 19:01:37 125 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 21:00:09 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:00:16 50 kr