Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 07 AUG 19:20
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Karmstol
nr. 631729

Karmstol teak, Erik Buch, Odense Maskinsnedkeri A/S,1960-tal, Bredd=60cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 9 2022-08-07 19:10:20 950 kr
Budgivare 6 2022-08-07 10:23:52 900 kr
Budgivare 8 2022-08-07 07:57:34 850 kr
Budgivare 6 2022-08-06 11:23:18 800 kr
Budgivare 8 2022-08-07 07:56:56 800 kr
Budgivare 6 2022-08-06 11:23:18 750 kr
Budgivare 8 2022-08-07 07:56:23 700 kr
Budgivare 6 2022-08-06 11:23:18 650 kr
Budgivare 7 2022-08-06 06:15:40 600 kr
Budgivare 7 2022-08-06 06:15:40 550 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:00:37 500 kr
Budgivare 5 2022-08-04 22:19:50 450 kr
Budgivare 6 2022-08-04 21:54:21 400 kr
Budgivare 5 2022-08-03 21:58:50 350 kr
Budgivare 3 2022-08-03 20:48:35 300 kr
Budgivare 6 2022-08-03 13:42:58 250 kr
Budgivare 5 2022-08-03 13:37:26 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 13:28:58 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 13:12:44 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 10:18:47 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 00:25:39 100 kr
Budgivare 2 2022-08-01 19:59:08 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 20:59:37 50 kr