Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 07 AUG 19:22
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Soffbord
nr. 631730

Soffbord / Sidobord teak, 1950/60-tal, 50x70x70

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 10:33:23 750 kr
Budgivare 3 2022-08-06 11:22:58 700 kr
Budgivare 4 2022-08-07 10:33:09 650 kr
Budgivare 3 2022-08-06 11:22:58 600 kr
Budgivare 2 2022-08-06 08:41:29 550 kr
Budgivare 3 2022-08-05 12:35:19 500 kr
Budgivare 2 2022-08-06 08:41:26 450 kr
Budgivare 3 2022-08-05 12:35:19 400 kr
Budgivare 2 2022-08-06 08:41:21 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 12:35:19 300 kr
Budgivare 2 2022-07-31 22:02:30 250 kr
Budgivare 1 2022-07-31 19:33:51 200 kr
Budgivare 2 2022-07-31 22:02:26 175 kr
Budgivare 1 2022-07-31 19:33:51 150 kr
Budgivare 2 2022-07-31 22:02:22 125 kr
Budgivare 1 2022-07-31 19:33:51 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 22:02:18 75 kr
Budgivare 1 2022-07-31 19:33:51 50 kr