Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 09 AUG 19:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Solur
nr. 631733

Solur 1900-tal, Höjd=74cm

Anmärkningar: Färgbortfall, ytrost

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 9 2022-08-09 18:47:51 550 kr
Budgivare 7 2022-08-07 09:47:45 500 kr
Budgivare 7 2022-08-07 09:47:45 450 kr
Budgivare 8 2022-08-07 18:41:07 400 kr
Budgivare 7 2022-08-07 09:47:45 350 kr
Budgivare 6 2022-08-06 21:37:55 300 kr
Budgivare 7 2022-08-07 09:47:29 300 kr
Budgivare 6 2022-08-06 21:37:55 175 kr
Budgivare 5 2022-08-05 21:24:34 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 23:08:26 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 17:57:06 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:12:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:07:32 50 kr