850 kr

Avslutas: 09 AUG 19:04
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
15h, 14m, 6s
Stolar
nr. 631736

Stolar 6st, snarlika, 1900-talets mitt

Anmärkningar: Ställvis kraftigt slitage, fanérbortfall, ytrost

Budgivare 4 2022-08-08 16:17:12 850 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:45:38 800 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:45:38 650 kr
Budgivare 3 2022-08-07 11:07:34 600 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:45:38 550 kr
Budgivare 3 2022-08-07 11:07:08 500 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:45:38 400 kr
Budgivare 3 2022-08-07 11:07:00 350 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:45:38 175 kr
Budgivare 3 2022-08-07 11:06:40 150 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:45:38 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 11:06:37 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:12:58 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 09:05:48 50 kr