75 kr

Avslutas: 09 AUG 19:02
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
15h, 42m, 57s
Oidentifierad
nr. 631737

Oidentifierad konstnär, tempera på pannå, 60 x 56, signerad och daterad "B Henriét -34"

Anmärkningar: Retuscher

Budgivare 2 2022-08-07 20:30:56 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:06:26 50 kr