550 kr

Avslutas: 09 AUG 19:08
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
14h, 21m, 19s
Vägghylla
nr. 631741

Vägghylla, allmoge, troligtvis Danmark, 18/1900-tal, Höjd=63cm Djup=18cm Längd=146cm 63

Anmärkningar: Åldersrelaterat slitage, färgbortfall

Budgivare 2 2022-08-03 18:38:41 550 kr
Budgivare 3 2022-08-06 18:18:20 500 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:38:41 350 kr
Budgivare 3 2022-08-06 18:18:11 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:38:41 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:05:24 50 kr