Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
14h, 57m, 50s
Kristianstad
Spara i minneslista
Matbord
nr. 631747

Matbord, perstorpsskiva, 80 x 68 + 2 utdrag á 23, H = 74

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)