Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 AUG 19:16
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Subwoofer
nr. 631749

Subwoofer och högtalare, Bose, Acoustmass 5, 36x49x20 och mindre

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 19:11:30 450 kr
Budgivare 5 2022-08-09 19:13:42 400 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:11:30 300 kr
Budgivare 3 2022-08-08 13:11:16 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:55:56 200 kr
Budgivare 3 2022-08-08 13:10:58 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:55:56 150 kr
Budgivare 3 2022-08-08 13:10:51 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:55:56 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 17:54:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:55:56 50 kr