Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 09 AUG 19:16
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Högtalare Bang
nr. 631751

Högtalare Bang & Olufsen, Type 6220, Höjd=64cm Bredd=28cm Djup=31cm

Anmärkningar: Fläckar, Märken, Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-08-03 17:56:05 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 11:11:22 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 17:56:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 11:11:05 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 17:56:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:41:18 50 kr