Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 19:12
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Gräsklippare
nr. 631752

Gräsklippare, Flymo

Anmärkningar: Ej testad på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-08-06 12:37:33 350 kr
Budgivare 2 2022-08-06 13:37:22 300 kr
Budgivare 3 2022-08-06 12:37:33 250 kr
Budgivare 2 2022-08-06 13:37:11 200 kr
Budgivare 3 2022-08-06 12:37:16 175 kr
Budgivare 2 2022-08-03 15:54:43 150 kr
Budgivare 3 2022-08-06 12:37:13 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 15:54:43 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 12:37:09 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 15:54:43 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 14:18:58 50 kr