Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:13
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
14h, 32m, 31s
Kristianstad
Spara i minneslista
Soffbord
nr. 631753

Soffbord m. hylla, IKEA, 120 x 70, H = 50

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-07 13:41:25 50 kr