Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:14
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
14h, 57m, 57s
Kristianstad
Spara i minneslista
Barstolar
nr. 631754

Barstolar, 3 st, stål och läder, sitthöjd = 77

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 00:51:59 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 06:06:49 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 19:46:28 50 kr