Aktuellt bud:
1 500 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:15
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  800 kr
Läs mer
15h, 28m, 29s
Kristianstad
Spara i minneslista
Linneskåp
nr. 631755

Linneskåp, björk, 1800-tal, 133 x 52, H = 183

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 10 2022-08-08 23:00:10 1 500 kr
Budgivare 9 2022-08-05 20:45:51 1 400 kr
Budgivare 6 2022-08-05 19:55:36 1 300 kr
Budgivare 9 2022-08-05 20:45:48 1 200 kr
Budgivare 6 2022-08-05 19:55:36 1 100 kr
Budgivare 9 2022-08-05 20:45:45 1 000 kr
Budgivare 6 2022-08-05 19:55:36 950 kr
Budgivare 9 2022-08-05 20:45:41 900 kr
Budgivare 6 2022-08-05 19:55:36 850 kr
Budgivare 9 2022-08-05 20:45:38 800 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 750 kr
Budgivare 8 2022-08-04 18:00:44 700 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 650 kr
Budgivare 8 2022-08-04 18:00:28 600 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 550 kr
Budgivare 8 2022-08-04 18:00:14 500 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 450 kr
Budgivare 8 2022-08-04 18:00:07 400 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 350 kr
Budgivare 8 2022-08-04 18:00:00 300 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 250 kr
Budgivare 7 2022-08-03 23:33:06 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:13:25 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:53:12 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 14:07:59 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:05:56 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 10:13:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:05:54 50 kr