Aktuellt bud:
1 100 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 19:16
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
16h, 29m, 13s
Kristianstad
Spara i minneslista
Drängskåp
nr. 631757

Drängskåp, furu, 1800-tal, 80 x 46, H = 161

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 19:38:20 1 100 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:55:09 1 000 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:38:17 950 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:55:09 900 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:38:14 850 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:55:09 800 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:38:11 750 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:55:09 700 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:38:08 650 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:55:09 600 kr
Budgivare 4 2022-08-04 19:29:17 550 kr
Budgivare 3 2022-08-03 18:14:07 500 kr
Budgivare 3 2022-08-03 18:14:07 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 14:07:03 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:14:27 50 kr