Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 AUG 19:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Resväska
nr. 631764

Resväska, läder, 61 x 35

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 14:05:21 250 kr
Budgivare 6 2022-08-07 18:18:52 200 kr
Budgivare 5 2022-08-07 12:45:50 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:28:07 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 08:38:08 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 22:20:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:51:19 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:47:21 50 kr