100 kr

Avslutas: 09 AUG 19:25
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
16h, 2m, 39s
Oidentifierad
nr. 631770

Oidentifierad konstnär, läderkonst, 2 del, 39 x 45 o mindre, signerade J Linder + Lilla Hellesen, litografi

Budgivare 3 2022-08-08 19:59:10 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 14:01:17 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:00:42 50 kr