Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 09 AUG 19:27
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Korg
nr. 631773

Korg, L = 74, m. koppar- och smidesföremål

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 19:01:36 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 13:17:16 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:27:50 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 09:45:21 50 kr