250 kr

Avslutas: 09 AUG 19:30
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
15h, 46m, 37s
Hans Nissen Aalling
nr. 631774

Hans Nissen Aalling olja på duk, "Lunds domkyrka", 67x77, signerad 1953

Budgivare 6 2022-08-09 03:29:12 250 kr
Budgivare 3 2022-08-07 14:44:43 200 kr
Budgivare 6 2022-08-09 03:29:04 200 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:41:46 175 kr
Budgivare 5 2022-08-07 09:52:11 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:25:35 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 18:48:38 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 19:20:01 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 23:59:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 09:50:12 50 kr