Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 19:32
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kuskbänk
nr. 631784

Kuskbänk, L = 102

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-08-09 14:47:28 350 kr
Budgivare 5 2022-08-08 22:32:29 300 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:19:11 250 kr
Budgivare 5 2022-08-08 22:32:24 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:19:11 200 kr
Budgivare 4 2022-08-06 21:16:32 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:19:11 150 kr
Budgivare 1 2022-08-06 14:04:41 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:19:11 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:13:56 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:52:05 50 kr