Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 19:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasservisdelar
nr. 631786

Glasservisdelar, Kosta, "Helga"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-08-08 07:04:47 300 kr
Budgivare 1 2022-08-08 20:34:28 300 kr
Budgivare 4 2022-08-08 07:04:47 250 kr
Budgivare 5 2022-08-07 09:28:12 200 kr
Budgivare 4 2022-08-07 09:12:53 175 kr
Budgivare 5 2022-08-07 09:28:07 175 kr
Budgivare 4 2022-08-07 09:12:53 150 kr
Budgivare 3 2022-08-06 22:29:19 125 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:39:19 100 kr
Budgivare 3 2022-08-06 22:29:09 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:39:19 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:55:11 50 kr