Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 09 AUG 19:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 631788

Bordslampa, KD, H = 48

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 19:32:55 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 09:50:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:32:26 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 02:26:15 50 kr